Wybór nici Aptos

· 2018-06-22 (akt.)

 

Nici liftingujące Aptos. Ewa, zwiastun filmu. Maj 2017

 

Gama produktów Aptos i zastosowania

Asortyment składa się z nici włchanialnych w kilku gatunkach oraz długościach, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb oraz cech anatomicznych twarzy. Nici wyposażone są w zróżnicowane mikrowypustki, w celu dobrego zakotwiczona w tkankach miękkich oraz uzyskania mocnego mechanicznego liftingu tkanek.

  • Aptos Excellence - bardzo dobre nici, dające świetne efekty dużego liftingu twarzy, delikatne i minimalnie inwazyjne . Wyposażone w mocne mikrowypustki na planie spirali. Nici w cienkich kaniulach minimalnie naruszających tkankę. Kilka produktów do wyboru, o długości 15 lub 21 cm. W opakowaniu 10 - 15 sztuk.

  • Aptos Blunt  - nici na elastycznej kaniuli zakończonej tępo, mniej traumatyczne, do cieńszej skóry. Szczególnie dobre do unoszenia brwi.

  • Aptos Spring Soft - doskonałe nici z funkcjonalnością sprężyn, do liftingu dolnej części twarzy i okolicy kącików ust,

  • Aptos Thread - nici z pętlą, szczególnie dobre do odtwarzania policzków. Nici posiadają mikrowypustki stabilizujące w tkance, obustronnie zakończone igłą. Mocny i trwały lifting. Zakładane z jednego wkłucia. W opakowaniu 2 nici.

  • Aptos Needle - długa 50 cm nić, umożliwia wykonywanie pod skórą pętli, co daje szczególnie stabilne mocowanie. Nić łącząca się z dwoma igłami w ich środkowych punktach. Wprowadzane pod skórę jednocześnie, przez jeden punkt wkłucia. W opakowaniu 2 komplety nici, domyślnie po jednej na policzek lub żuchwę.

  • Aptos Linea - podstawowe i skuteczne nici z mikrowypustkami, do liftingu twarzy, szyi, podbródka. Nici w kaniulach - prowadnicach. Opakowanie 10 sztuk x 12 cm.

  • Aptos Nano Spring - niewielkie nici ułożone w sprężynkę, bardzo dobre do korekty opadających kącików ust oraz zmarszczek marionetek, nie ograniczając przy tym mimiki twarzy. 

  • Aptos Nano Vitis - niewielkie nici do aplikacji w obszary skóry o dużej mimice, jak np. pod oczami oraz w kurze łapki.

  • Aptos Wire - do podcinania blizn, zarówno niewielkich twarzy, jak i dużych, np. pooperacyjnych brzucha. Pozwala wyrównać powierzchnię skóry wciąganą przez zrosty z położoną głębiej tkanką.

 

Jak przygotować się do zabiegu

W przypadku nici istotne będzie takie zaplanowanie terminu, abyśmy mieli kilka dni wolnych od pracy i aktywności towarzyskiej. Po zabiegu mogą wystąpić krwiaki oraz wyraźny obrzęk. Mogą być widoczne nierówności skóry. Są to ekfekty przejściowe, które przeminą pozostawiając ładny efekt estetyczny. Przez pewien okres dolegliwości mogą być większe niż po zabiegach iniekyjnych.

Więcej:

Efekty liftingu nićmi Aptos