Praca dla lekarza, pielęgniarki, kosmetologa.

dr Ilona Osadowska · 2017-11-05 (akt.)

W naszych klinikach zatrudniamy obecnie blisko 30 osób. Ponieważ wciąż rozwijamy naszą działalność, stale poszukujemy utalentowanych osób o bardzo wysokich zdolnościach interpersonalnych oraz zawodowych. Oferujemy niżej opisane możliwości pracy i współpracy:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Szef Biura

Szczecin.

Zatrudnimy doświadczoną i bardzo dobrze zorganizowaną osobę w celu wsparcia 30-osobowego zespołu kliniki oraz koordynacji współpracy z biurem rachunkowym. 
Więcej, szczegóły >>

Konsultantka Medyczna

Warszawa, Poznań, Szczecin.

Zatrudnimy studentkę lub absolwentkę kosmetologii w zakresie 60 - 168 godzin /m-c.
Praca w recepcji, asysta lekarzom oraz wykonywanie zabiegó własnych.
Wymagane wykształcenie - ukończony minimum dwa lata uniwersytetu medycznego.
Miejsca pracy niezależne w każdej z ww. miejscowości.
Więcej, szczegóły >>

Fizjoterapeutka / Asystentka

Warszawa, Poznań, Szczecin.

Zatrudnimy specjalistę fizjoterapii w zakresie 10 - 30 godzin /m-c.
Zakres: masaże, obsługa aparatów, asysta lekarzowi.
Miejsca pracy niezależne w każdej z ww. miejscowości.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Chirurg plastyczny

Poznań, Szczecin, Warszawa

Nawiązemy długoterminową współpracę ze specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej lub lekarzem kończącym rezydenturę. Oferta dotyczy najpopularniejszych procedur. Może być kształtowana przez zainteresowanego lekarza. Kwalifikacje do zabiegów zarówno własne jak i przez współpracujących lekarzy. Zabiegi w znieczuleniu miejscowym oraz ogólnym w nowej klinice.


Ekspert

Poznań, Szczecin, Warszawa

Oferta współpracy dla lekarza eksperta w zakresie medycyny estetycznej. Pełen zakres usług. Wszystkie zasady ustalane indywidualnie.

Chirurg - asystent

Poznań, Szczecin, Warszawa

Oferta dla młodego chirurga lub lekarza w drugiej połowie specjalizacji. Zadania obejmować bedą asystę przy zabiegach dla dr Osadowskiej, wykonywanie drobnych zabiegów własnych w zakresie zgodnym z umiejętnościami oraz stopnowe wdrażanie nowoczesnych metod estetycznych, odpowiednio do postępów w szkoleniu.

 

Flebolog

Poznań, Szczecin

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z doświadczonym i wyspecjalizowanym chirurgiem, jak i z młodym lekarzem w trakcie specjalizacji. Oczekiwany zakres usług: konsultacje, diagnostyka USG Doppler kolor, skleropterapia, zabiegi endowaskularne, kompresjoterapia.Oczekujemy co najmniej podstawowego przeszkolenia w zakesie usług. Szkolenie specjalistyczne zapewnimy w ramach współpracy.

 

Dermatolog, specjalista

Poznań, Szczecin, Warszawa

Przyjmiemy do zespołu dermatologa z ugruntowanym doświadczeniem klinicznym. W ramach współpracy udostępniamy szkolenie w zakresie zabiegów wykonywanych w klinice, w tym laserowych metod zabiegowych, iniekcyjnych, biostymulacji, nici liftingujących.

 

Ginekolog, zabiegi estetyczne

Poznań, Warszawa, Szczecin

Nasze pacjentki wyrażają zainteresowanie małymi zabiegami z zakresu ginekologii, zarówno estetycznymi jak i poprawiającymi komfort życia kobiety. Mając to na uwadze chcielibyśmy nawiązać współpracę ze specjalistą ginekologiem z kilkuletnim doświadczeniem klinicznym oraz dobrze funkcjonującą praktyką. Cenne będą własne doświadczenia w zabiegach estetycznych oraz ukierunkowanie na przeszkolenie i dalszy rozwój. Przeszkolenie w zakresie lasera we współpracy z dostawcą sprzętu.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Współpraca może obejmować pełen zakres usług, ale także węższe zagadnienia, jak np. dermatochirurgia, zabiegi laserowe, diagnostyka USG Doppler kolor. Szkolenia przygotowujące prowadzimy we własnym zakresie oraz we współpracy z producentami materiałów medycznych. Dr Ilona Osadowska od lat prowadzi szkolenia dla lekarzy, m.in. dla marek Restylane, Juvederm, Stylage, Revofil, Radiesse, Sculptra, Botox.

Koleżanki i kolegów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z dr Osadowską. Szczegóły przekaże personel recepcji. Prosimy o SMS na nr 511-500 600 o treści "Lekarz zainteresowany współpracą" lub mail na praca@dr-osadowska.pl.


Oferta aktualna jest przez cały czas.