dr Ilona Osadowska, Ambasador Marki Restylane

· 375 · 2007-12-03

Godność „Ambasadora Marki Restylane˝ przyznana została gronu lekarzy polskich przez firmę Q-MED w grudniu 2007 r. Wśród uhonorowanych osób znalazły się Panie: dr Iwona Marycz-Langner (W-wa) i dr Ilona Osadowska (Szczecin, Poznań) oraz koledzy: dr n. med. Andrzej Ignaciuk (W-wa) , dr n med. Wojciech Jankowiak (Poznań), dr Marek Szczyt, dr Marcin Bieńkowski (Bydgoszcz), dr Krzysztof Widerkiewicz (Gdańsk).

Statuetki wręczył Pan Krzysztof Buchowiecki, dyrektor Generalny Q-MED Polska.

Godność Ambasadora Marki Restylane łączona jest m.in. z kompetencjami w zakresie stosowania pełnej gamy produktów Restylane oraz przebytym cyklem szkoleń specjalistycznych.

Uroczystość odbyła się podczas podsumowania roku 2007, który był pierwszym rokiem samodzielnego działania firmy Q-MED w Polsce.

Q-MED jest dynamicznie rozwijającą się firmą biotechnologiczną, działającą w obszarze medycyny estetycznej. Q-MED tworzy, promuje i sprzedaje materiały bazujące na opatentowanej technologii NASHA™ (Non-Animal-Stabilized-Hyaluronic-Acid - stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego).

Restylane jest światowym liderem wśród wypełniaczy. Produkowany jest w Szwecji, kraju słynącym ze zdrowego trybu życia, szacunku dla natury i piękna. Od 1996 roku z sukcesem wykonano ponad
7 000 000 zabiegów z użyciem RESTYLANE w ponad 70 krajach świata.

Więcej: www.restylane.pl


Dr Osadowska Klinika Instagram Fanpage Dr Osadowska Klinika kanał YouTube Dr Osadowska Klinika Fanpage