↓ Kliknij aby czytać dalej ↓

Korekcja powiek, dr Piotr Krzywicki

Dr Osadowska Clinic · 502 · 2022-02-25 (akt.)

W maju i czerwcu zapraszamy na korekcję nadmiaru skóry powiek górnych lub dolnych  - blefaroplastykę, metodą laserową lub klasyczną. Zabiegi wykonuje dr Piotr Krzywicki, spec. okulista. 

blefaroplastyka korekcja powiek Blefaroplastyka wykonywana jest u osób z wyraźnym nadmiarem skóry powieki górnej lub dolnej. Najczęstszą przyczyną jest dyskomfort estetyczny. Przy bardziej zaawansowanym nadmiarze może także dojść do ograniczenia pola widzenia. Zabieg może być rozwiązaniem dla osób z mniejszym nadmiarem, u których nie może być zastosowana podstawowa terapia laserem frakcyjnym. Korekcja powiek nie jest związana z wiekiem - zabiegom poddają się zarówno 30-, jak i 60-70-latkowie.

Efektem blefaroplastyki jest wrażenie odmłodzenia twarzy, które utrzymuje się przez wiele lat.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, w warunkach ambulatoryjnych, metodą laserową lub klasyczną. Atutem metody laserowej jest mniejsza urazowość, szybsze gojenie oraz ograniczenie krwawienia w trakcie i po zabiegu.

Leczenie prowadzi dr Piotr Krzywicki, specjalista okulista z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii okulistycznej, specjalizujący się w laserowych zabiegach oka i aparatu ochronnego. Głównym kryterium kwalifikacji do zabiegu jest ogólny dobry stan zdrowia oraz dobre wyniki badań krwi. Konsultują wszyscy współpracujący chirurdzy. 

Blefaroplastyka jest zabiegiem stosunkowo łagodnym, o niewielkiej bolesności. Od dawna jest jest jedną z pięciu najczęściej wykonywanych procedur w klinikach chirurgii plastycznej.

Maj, czerwiec

W pakiecie z zabiegiem blefaroplastyki wykonujemy cykl naświetlania lampą LED przyspieszający i polepszający gojenie. Cykl składa się z serii 15 minutowych sesji. Na życzenie, po wygojeniu skóry, w pakiecie wykonamy także uzupełniający zabieg laserem frakcyjnym CO2 w celu redukcji blizn i przyspieszenia gojenia, o wartości ponad 500 zł. 

Szczegółowe informacje podczas konsultacji lub telefonicznie. Zapraszamy!

Mam pytanie ws. powiek

 

Kliniki:

Poznań, ul. Marcelińska 62B lok. 19 (parter)
Zobacz: mapa dojazdu

Szczecin, ul. Sowia 38
Zobacz: mapa dojazdu

Infolinia, recepcja tel. 511-500 600


Zespół lekarski

dr Piotr Krzywicki, okulista (Szczecin · Poznań)
dr Ilona Osadowska, chirurg (Szczecin · Poznań · Warszawa)
dr Dariusz Czerski, chirurg (Szczecin · Poznań)
dr Dorota Szostek, chirurg (Warszawa) 

Dr Osadowska Klinika Instagram Fanpage Dr Osadowska Klinika kanał YouTube Dr Osadowska Klinika Fanpage