↓ Kliknij aby czytać dalej ↓

Redukcja cellulitu, oferta specjalna

dr Ilona Osadowska · 611 · 2022-08-25 (akt.)

W ramach ostatnich przygotowań do wakacji - w maju oferta specjalna na Dermaheal LL, bardzo dobry materiał do mezoterapii iniekcyjnej redukujący tkankę tłuszczową i cellulit. 

Dermaheal LL na cellulit

Dla kogo

Zabieg szczególnie dobry dla pań w wieku 20-45 lat, z cellulitem o stopniu niskim lub średnim, które chcą poprawić wygląd nóg. Typowe obszary zastosowania to przednia i boczna powierzchnia ud oraz pośladki. Ze względu na redukcję tkanki tłuszczowej, zabieg polecamy także na podbródek, wałeczki tłuszczowe nad kolanami, w okolicach pach oraz nad i pod stanikiem.

Więcej na temat: cellulit, klasyfikacja, leczenie

Gotowy koktajl do mezoterapii iniekcyjnej firmy Caregen. Skutecznie redukuje komórki tłuszczowe i rozbija cellulit. Dermaheal LL wyróżnia się zawartością peptydów biomimetycznych dobranych pod kątem redukcji tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia i wygładzenia skóry. Zabieg wygładza i napina skórę, czyniąc ją bardziej sprężystą. Firma Caregen znana jest jako producent wypełniaczy Revofil oraz dostawca pełnej gamy materiałów do liftingu biomimetycznego.

Więcej nt. Dermaheal i producenta: Dermaheal @ Anti Aging Spzoo, Polska, Caregen Ltd, Korea

dr Ilona Osadowska, chirurg

Dermaheal LL to mój ulubiony preparat do mezoterapii cellulitu - pierwszy, który szybko daje wyraźne efekty. Zabieg dobrze odpowiada na potrzeby kobiet, jest minimalnie urazowy i niebolesny. W mojej praktyce po zabiegach tych zadowolonych jest 95% pacjentek. Polecam na cellulit, a także do redukcji niewielkich poduszek tłuszczowych ciała.
dr Ilona Osadowska

Zabieg

Zabieg wykonujemy w formie iniekcji metodą wachlarzową, kaniulą, z niewielkiej ilości wkłuć. Dzięki zastosowaniu elastycznej kaniuli o nieostrym czubku nie uszkadzamy tkanki podskórnej, zaś metoda wachlarzowa pozwala znacznie ograniczyć ilość wkłuć w porównaniu do metody klasycznej. Technika taka minimalizuje ryzyko powstania krwiaka czy siniaków. Zabieg trwa ok. 5 do 15 minut, jest mało bolesny i nie wymaga znieczulenia, choć na życzenie możemy zastosować nasz 15-minutowy krem znieczulający. Po zabiegu od razu można wrócić do normalnej aktywności.

Korzystne efekty terapii widoczne są już w ciągu dwóch tygodni po pierwszym zabiegu. Pełen protokół przewiduje 3-4 zabiegi wykonywane co 2 tygodnie

Dlaczego warto skorzystać

W ofercie specjalnej zabieg z rabatem 50 zł za ampułkę, tj. w cenie 440 zł. 

 

Zespół lekarski

dr Ilona Osadowska, chirurg (Szczecin · Poznań · Warszawa)
dr Dorota Szostek, chirurg (Warszawa)
dr Dariusz Czerski, chirurg 
(Szczecin · Poznań)
dr Jolanta Wesołowska, dermatolog (Szczecin)

 

Dr Osadowska Klinika Instagram Fanpage Dr Osadowska Klinika kanał YouTube Dr Osadowska Klinika Fanpage