↓ Kliknij aby czytać dalej ↓

Restylane Lipp

dr Ilona Osadowska · 227 · 2011-11-28 (akt.)

Modelowanie i powiększanie ust wykonujemy materiałami zawierającymi kwas hialuronowy. Wśród nich wyróżnia się Restylane Lipp, stworzony specjalnie do modelowania ładnych, naturalnie wyglądających ust. Jego zaletą jest konsystencja dobrana optymalnie pod kątem budowy anatomicznej warg. Restylane Lipp wyróżnia się także długim czasem utrzymywania efektu estetycznego, sięgającym nawet 18 miesięcy.

Restylane Lipp

Usta po zabiegu stają się pełniejsze, bardziej zmysłowe, dobrze napięte i naturalnie nawilżone.

Zalety Restylane Lipp

Unikalną cechą Restylane Lipp jest sposób połączenia cząstek materiału, dostosowany do budowy anatomicznej warg. Dzięki temu materiał znakomicie układa się w ustach, a jego obecność jest trudna do odróżnienia od naturalnych warg. Spójna, lecz dynamiczna konfiguracja żelu, stworzona została tak, by wytrzymywać liczne ruchy oraz napięcia charakterystyczne dla okolicy ust.

Podobne, jak w przypadku innych materiałów z rodziny Restylane - stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego zapewnia wysokie bezpieczeństwo zabiegu, nie wywołuje uczuleń, a po czasie jest całkowite wchłaniany przez organizm bez pozostawiania śladów.

Modelowanie ust

Efekty Restylane Lipp - do 18 miesięcy

Restylane Lipp utrzymuje efekty zabiegu przez długi czas - nawet do 18 miesięcy tj., znacznie dłużej niż inne materiały uniwersalne Restylane oraz innych marek. Dostępny jest w ampułkach o objętości 1 ml oraz 0,5 ml. Cena regularna zabiegu z Restylane Lipp 1 ml wynosi 1290 zł.

Restylane Lipp dostępny jest od maja 2006 r., pozostając wciąż najlepszym materiałem wypełniającym do ust. Restylane Lipp cieszy się dużym powodzeniem przynosząc wielu kobietom radość z ładnych i naturalnie wyglających ust.

Więcej o materiałach Restylane

Ostatnio przeglądane: 28. listopada 2011 r., dr Ilona Osadowska

Dr Osadowska Klinika Instagram Fanpage Dr Osadowska Klinika kanał YouTube Dr Osadowska Klinika Fanpage