Labioplastyka

dr Ilona Osadowska · 741 · 2019-03-20 (akt.)
W skrócie Dla kogo Zabieg i opieka Lekarze, kliniki Ceny Opinie Zdjęcia

Czy jestem odpowiednią kandydatką?

Najlepszą kandydatką jest osoba o ogólnie dobrym stanie zdrowia, bez żadnych infekcji w organizmie, bez miejscowych podrażnień ani stanów zapalnych. Wiek oraz ilość porodów nie mają specjalnego znaczenia. Przez kilka po dni pozabiegu musimy zapewnić sobie możliwość odpoczynku w pozycji leżącej tak, by uniknąć ryzyka rozejścia szwów i związanego z tym krwawienia. W tym czasie konieczne będzie zapewnienie podwyższonej higieny, by uniknąć infekcji. Dobrze, by idea zabiegu była dobrze przemyślana, zaś chęć jego wykonania ugruntowana. Kandydatka do tego zabiegu musi być pełnoletnia. 

Dla Pań z zagranicy

Wstępną ocenę czy jest Pani dobrą kandydatką będziemy mogli wydać zdalnie, na podstawie rozmowy, zdjęć oraz przesłanych materiałów. Finalna decyzja i zgoda na zabieg zapadnie w trakcie rozmowy z lekarzem, podczas konsultacji w klinice. Minimum czasu do wykonania zabiegu to 3 dni i 2 noce obecności Pań w naszym mieście. Zalecamy pozostanie przez dodatkowe 1-2 dni, dla bezpieczeństwa oraz przyspieszenia gojenia. W tym czasie będziemy się widywać codziennie w klinice na ok. 30 minut.

Lot, przejazdy, apartament

Dla Pan z zagranicy lub zamiejscowych - chętnie pomożemy zorganizować podróż. Znamy siatkę lotów na kilku lotniskach w okolicy. Bez dodatkowych opłat dobierzemy najlepsze połączenia do terminu zabiegu, zorganizujemy przystępny cenowo transfer lotniskowy oraz polecimy odpowiednie noclegi - hotel lub apartament. 

Jak zacząć

Prosimy o kontakt - wstępnie może być mailowy,  oraz podanie numeru telefonu do kontaktu. Następnie umówimy rozmowę telefoniczną z naszą konsultantką w czasie której zapytamy o okoliczności istotne dla wykonania zabiegu. Doradzimy co uwzględnić przed podjęciem ostatecznej decyzji. Po rozmowie prześlemy podsumowanie z indywidualnie dopasowanymi wskazówkami. Jeśli zdecyduje się Pani na zabieg, wspólnie wybierzemy najlepszy dla Pani termin. Dla osób zamieszkałych blisko właściwym rozwiązanim będzie wstępna konsultacja lekarska.

Konsultacja lekarska przed zabiegiem

Ostateczna decyzja o wykonaniu zabiegu zapadnie podczas konsultacji lekarskiej w klinice. Lekarz przeprowadzi wywiad z badaniem oraz przeanalizuje wyniki diagnostyki laboratoryjnej. Ocenimy, czy możemy bezpiecznie wykonać ustalony zabieg oraz czy możemy osiągnąć oczekiwane przez Panią efekty. 


Czytaj dalej: Zabieg i opieka