Brzuch, boki - typowe obszary poddawane liposukcji, zdjęcia przed i 3 miesiące po zabiegu

Liposukcja brzucha i boków

dr Ilona Osadowska · 1251 · 2024-04-19 (akt.)
Obszary liposukcji Brzuch i boki Uda Ramiona Podbródek Liposukcja dla mężczyzny Ginekomastia

Najczęściej wykonywany u nas zabieg - odessanie brzucha i talii, pełne 360 stopni! Uzyskujemy zwężenie obwodu w pasie o 8-12 cm dla sylwetki typowej oraz nawet 16-24 cm przy  nadwadze i tłuszczu skupionym w obrębie talii.  

Zobacz także:  LIPOSUKCJA DLA MĘŻCZYZNY

Brzuch i boki dla kobiety

Klasyczna klepsydra z wąską talią i zaokrąglonymi biodrami?  Najlepsze efekty uzyskujemy korygując jednocześnie brzuch oraz boki! Wiele osób zgłasza się z prośbą o redukcję samego brzucha. Pamiętajmy tylko, że jeśli chcemy poprawić figurę - najważniejsze są boki i generalnie wąska talia ładnymi wcięciami. 

ZOBACZ NA INSTA:

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ PRZED I PO LIPOSUKCJI
T
U PORÓWNAJ

Boki to jeden z najwdzięczniejszych obszarów poddawanych liposukcji. Efekty są zazwyczaj bardzo dobre - tworzymy klasyczną sylwetkę klepsydry. Skóra na bokach goi się bez nawisów, gojenie zazwyczaj nieskomplikowane. Całość składa się na wysoką satysfakcję pacjentek po zabiegu. 

Korekcję boków często uzupełniamy o górną część pleców, szczególnie ich boki w okolicy biustonosza. 

Zobacz jak pracujemy

Krótki film - liposukcja brzucha i boków oraz powiększanie pośladków dla Angeliny z Irlandii. Polskie napisy. Wykonuje dr Ilona Osadowska z zespołem. Czerwiec 2018r., klinika w Szczecinie. 

Efekty i jakość korekcji 

Brzuch może być obszarem trudnym, ze względu na często występującą skórę luźną, zwiotczałą lub z rozstępami. Jeśli planujemy usunięcie znacznej ilość tłuszczu, np. przy rozmiarach 40 EUR / 12 UK i większych - musimy liczyć się z problemem obkurczenia luźnej skóry. 

Jak wybrać najlepszą metodę liposukcji

Biorąc pod uwagę potrzebę napięcia skóry brzucha, najlepszą metodą w tym obszarze będzie prawdopodobnie liposukcja laserowa LipoLife. Jej unikalną zaletą jest silna stymulacja kurczenia skóry. Jest to najsilniejsza istniejąca metoda, znacznie skuteczniejsza niż jakiekolwiek inne metody działające przez skórę, jak lasery, RF czy ultradźwięki.

Napinanie skóry po odessaniu tłuszczu

Możliwe jest mocne obkurczenie skóry przez dodatkowy zabieg wykonywany bezpośrednio po liposukcji, zanim jeszcze pacjent wybudzi się ze znieczulenia. W naszej klinice stosujemy w tym celu aparat generujący plazmę w osłonie argonowej, o nazwie Argoplazma. Dobrą kandydatką do tego zabiegu jest pacjentka o wyraźnej nadwadze i planowanym dużym zakresie odsysania.

Powiększanie piersi, zaokrąglenie pośladków własnym tłuszczem - opcje

Przy okazji liposukcji możemy wykorzystać odessany tłuszcz do dalszego udoskonalenia sylwetki!  Powiększenie piersi, wyrównanie ich asymetrii lub zaokrąglenie i wymodelowanie pośladków własnym tłuszczem to opcje, wykonywane od razu po zabiegu liposukcji. zabiegi w któtych się specjalizujemy. nasze ulubione zabiegidodatkowe opcje do zabiegu.  oraz nasze ulubione zabiegi uzupełniające lub pośladków własnym tłuszczem, napięcie skóry, korekcja blizn po cięciu cesarkskim. Opcje te wykonywane są od razu po zabiegu liposukcji. Z punktu widzenia pacjentki stanowią jeden zabieg. 

ZOBACZ NA INSTA

Ceny

Cena korekcji wynosi od 16 000 zł do 24 000 zł przy 1-2 korygowanych obszarach oraz typowej budowie ciała. Na życzenie zabieg możemy uzupełnić o trzeci obszar, za dopłatą od 4 do 6 tys. zł. Tu więcej informacji o cenach i opcjach: CENY LIPOSUKCJI

Przygotowanie do konsultacji

Oferujemy wstępną rozmowę telefoniczną z naszymi konsultantkami, podczas której zapoznamy się z Pani oczekiwaniami oraz historią utrzymania figury. Sprawdzimy stan zdrowia by wykluczyć ewentualne przeciwskazania.

Przygotujemy Panią do podjęcia decyzji, doradzimy jak wybrać najlepszy termin i jak przygotować właściwą opiekę pozabiegową. Wstępne zaopiniowanie online odbywa się bez opłaty. Zapraszamy!

Wstępna ocena zdjęć

Jeśli otrzymamy Pani zdjęcia, ocenimy wstępnie możliwości zabiegowe, doradzimy zakres oraz określimy wycenę. Na naszym instagramie przedstawiamy dziesiątki relacji z korekcjami sylwetek oraz zdjęciami przed i po zabiegu. Po otrzymaniu Pani zdjęć wskażemy przemiany dla podobnej figury. Zobacz  JAK WYKONAĆ ZDJĘCIA DO OCENY

Jak zacząć

Prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania mailem. Chętnie przekażemy zwrotnie najważniejsze informacje do przemyślenia przed podjęciem decyzji o zabiegu.

Zadzwoń i zapytaj jak je wykonać:

Tel: 511-500 600

w godz. 9-20

Mail: do@dr-osadowska.pl

Instagram: @dr_osadowska_pl

Zapraszamy!

Więcej: Kilka metod liposukcji LipoLife Zdjęcia przed i po liposukcji

 


Czytaj dalej: Uda