Brzuch, boki - typowe obszary poddawane liposukcji, zdjęcia przed i 3 miesiące po zabiegu

Liposukcja brzucha i boków

dr Ilona Osadowska · 1251 · 2022-08-25 (akt.)
Obszary liposukcji Brzuch i boki Ramiona Podbródek Ginekomastia

WIĘCEJ ZDJĘĆ PRZED I PO LIPOSUKCJI
T
U PORÓWNAJ

Brzuch i boki to najpopularniejsze obszary ciała, które korygujemy przy pomocy liposukcji. 

Brzuch i boki dla kobiety

Klasyczna klepsydra z wąską talią i zaokrąglonymi biodrami?  Najlepsze efekty uzyskujemy korygując jednocześnie brzuch oraz boki. Wiele osób zgłasza się z prośbą o redukcję samego brzucha, ale wąska talia często jest nawet ważniejsze dla ładnej figury niż brzuch. 

ZOBACZ NA INSTA

 

Boki to jeden z najbardziej  wdzięcznych obszarów poddawanych liposukcji. Efekty są zazwyczaj bardzo dobre - ładniejsza sylwetka, skóra bez wiotkości czy nawisów, gojenie nieskomplikowane. Całość składa się na wysoką satysfakcję pacjentek po zabiegu. 

Korekcję można uzupełnić o górną część pleców, szczególnie o boki w okolicy biustonosza. 

 

Zobacz jak pracujemy

Krótki film - liposukcja brzucha i boków oraz powiększanie pośladków dla Angeliny z Irlandii. Polskie napisy. Wykonuje dr Ilona Osadowska z zespołem. Czerwiec 2018r., klinika w Szczecinie. 

Efekty i jakość korekcji 

Brzuch może być obszarem trudnym, ze względu na często występującą skórę luźną, zwiotczałą lub z rozstępami. Jeśli planujemy usunięcie znacznej ilość tłuszczu, np. przy rozmiarach 40 EUR / 12 UK i większych - musimy liczyć się z tematem obkurczenia luźnej skóry. 

Jak wybrać najlepszą metodę liposukcji

Biorąc pod uwagę potrzebę napięcia skóry brzucha, najlepszą metodą w tym obszarze będzie prawdopodobnie liposukcja laserowa LipoLife. Jej unikalną zaletą jest silna stymulacja kurczenia skóry. Jest to najsilniejsza istniejąca metoda, znacznie skuteczniejsza niż jakiekolwiek inne metody działające przez skórę, jak lasery, RF czy ultradźwięki.

Napinanie skóry po odessaniu tłuszczu

Możliwe jest mocne obkurczenie skóry przez dodatkowy zabieg wykonywany bezpośrednio po liposukcji, zanim jeszcze pacjent wybudzi się ze znieczulenia. W naszej klinice stosujemy w tym celu aparat generujący plazmę w osłonie argonowej, o nazwie Argoplazma. Dobrą kandydatką do tego zabiegu jest pacjentka o wyraźnej nadwadze i planowanym dużym zakresie odsysania.

Brzuch i boki dla mężczyzny

Korekcją dla mężczyzn wykonujemy w sposób nieco inny niż dla kobiet. U Panów chcemy uzyskać proste linie boków, ale bez nadawania kobiecego wcięcia w talii. 

Opcje

Przy okazji liposukcji opcjonalnie możemy wykonać uzupełniające zabiegi takiej np. powiększenie piersi lub pośladków własnym tłuszczem, napięcie skóry, korekcja blizn po cięciu cesarkskim. Opcje te wykonywane są od razu po zabiegu liposukcji. Z punktu widzenia pacjentki stanowią jeden zabieg. 

Ceny

Cena korekcji wynosi od 12 000 zł do 18 000 zł przy 1-2 korygowanych obszarach i typowej budowie ciała. Na życzenie zabieg możemy uzupełnić o trzeci obszar, za dopłatą od 4 do 6 tys. zł zł. Tu więcej informacji o cenach i opcjach: CENY LIPOSUKCJI

Jak zacząć

Prosimy o kontakt, przekażemy najważniejsze informacje do przemyślenia przed podjęciem decyzji o zabiegu. Jeśli decyzja już zapadła, doradzimy jak wybrać najlepszy termin i jak przygotować właściwą opiekę pozabiegową. 

Dla Pań zamiejscowych oraz z zagranicy, wstępna opinia na podstawie zdjęć.
Zadzwoń i zapytaj jak je wykonać:

Tel: 511-500 600
w godz. 9-20

Mail: do@dr-osadowska.pl

Instagram: @dr_osadowska_pl

Zapraszamy!

Więcej: Kilka metod liposukcji LipoLife Zdjęcia przed i po liposukcji

 


Czytaj dalej: Ramiona