↓ Kliknij aby czytać dalej ↓

Liopsukcja - odsysanie tłuszczu, modelowanie sylwetki. Dr Osadowska Clinic

LipoLife liposukcja

dr Ilona Osadowska · 800 · 2022-08-10 (akt.)
W skrócie Opieka, efekty Lekarze, Kliniki Ceny Opinie Zdjęcia

Nowość! Liposukcja laserowa, polegającą na naświetlaniu oraz jednoczesnym usuwaniu zemulgowanej tkanki tłuszczowej. Jednoczesna silna stymulacja kurczenia skóry! Atutami LipoLife są: niemal całkowity brak krwawieniamniejszy uraz niż przy wcześniejszych metodach laserowych, jeszcze wyższa satysfakcja oraz szybszy powrót pacjentów do normalnej aktywności po zabiegu. 

ZOBACZ NA INSTA

 

LipoLife

Koncepcja metody bazuje na wieloletnich doświadczeniach lekarzy wykonujących liposukcje laserowe. LipoLife wykorzystuje laser diodowy o paśmie 1470 nm, światłowód świecący radialnie z czujnikiem temperatury oraz udoskonaloną pompę do  infuzji i odsysania.  Naświetlanie powoduje rozbicie wiązań komórek tłuszczowych, wskutek czego zwarta tkanka zamieniana jest w zawiesinę nieuszkodzonych, ale odseparowanych od siebie komórek. Emulsję tę odsysamy następnie pod ciśnieniem niższym, niż przy klasycznej liposukcji.

Energia lasera stymuluje dodatkowo odnowę skóry, co jest szczególnie korzystne w przypadku jej wiotkości lub występowania rozstępów. Usuwane komórki tłuszczowe są nieuszkodzone i mogą być wykorzystane do przeszczepu, np. w celu powiększenia biustu lub rewitalizacji skóry dekoltu.

LipoLife jest interesującą metodą, ponieważ jako jedna z najmniej inwazyjnych metod liposukcji, daje dodatkowe korzyści i nowe możliwości terapeutyczne, przekładając się na wysoką satysfakcję pacjentów.

Kto jest najlepszym kandydatem

  • osoba z niewielkimi, miejscowymi nadmiarami tkanki tłuszczowej,
  • z obszarami, które nie poddają się redukcji dietą i ćwiczeniami,
  • która pragnie uczynić sylwetkę bardziej harmonijną,
  • o ogólnie dobrym stanie zdrowia

Zobacz jak sprawdzić czy jesteś odpowiednią kandydatką »

Zabieg

Ze względu na mocną stymulację odnowy skóry LipoLife będzie szczególnie interesującą metodą dla osób z rozstępami w miejscach poddawanych zabiegowi oraz ze skórą wiotką lub osłabioną, np. po dużej utracie masy ciała lub po ciąży. 

Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, które jest całkowicie wystarczające do komfortowego wykonania zabiegu. Dolegliwości bólowe zgłaszane przez pacjentów są wyraźnie mniejsze niż przy metodach laserowych poprzedniej generacji. 

Po zabiegu pacjenci zakładają ubranko uciskowe i udają się do domu.

Co charakterystyczne dla nowej metody - krwawienie w trakcie oraz po zabiegu jest bardzo ograniczone. U większości pacjentów po zabiegu w ogóle nie występują większe krwiaki. 

Liposukcja i powiększanie piersi tłuszczem

LipoLife już dostępne w Polsce 

Metodę tę wprowadziliśmy do Polski w sierpniu 2016 r. Pierwsze zabiegi LipoLife w kraju wykonane zostały przez dr Ilonę Osadowską w naszej klinice w Poznaniu.

Obecnie nasze doświadczenie obejmuje kilkaset wykonanych zabiegów LipoLife - liposukcji, oraz modelowania piersi i pośladków. LipoLife dostępny jest we wszystkich naszych klinikach, tj. w Szczecinie, Poznaniu i Warszawie. Zainteresowane osoby zapraszamy do konsultacji. Dostępna jest również oferta z rabatem dla modelki. 

Opieka pozabiegowa

Bezpośrednio po zabiegu zakładamy indywidualnie dopasowane ubranie uciskowe. Dobieramy je odpowiednio do rozmiarów pacjenta. Używanie przez 6 tygodni, 24 godziny na dobę. Po 1-2 tygodni rozpoczynamy serię ręcznych masaży limfatycznych. Cykl 10 zabiegów powienien być wykonywany 2 razy w tygodniu, w możliwie równychodstępach czasowych.

 

Podsumowanie i atuty terapii

LipoLife jest interesującą metodą za sprawą bardzo niskiej urazowości oraz szybkiej rekonwalescencji. W rękach doświadczonego lekarza ułatwia uzyskanie ładnych efektów i wysoką satysfakcję pacjenta. Proces gojenia po zabiegu jest wyjątkowo szybki. U większości pacjentów w ogóle nie występują krwiaki. 

Często już w tydzień po zabiegu nie widać obrzęku, a miejsce poddane zabiegowi sprawia wrażenie nietkniętego przez lekarza. Nie dzieje się tak zawsze, jednak porównując LipoLife z innymi metodami liposukcji dostrzegamy wyraźne korzyści oferowane przez nową metodę w tym zakresie.

Ceny

Liposukcja LipoLife dostępna jest w cenie od 8 000 zł za niewielki obszar (podbródek) oraz od 12 000 zł za pierwszy duży obszar przy korekcji ciała. Kolejne obszary podczas jednego zabiegu z rabatem 50%. Transfer pobranej tkanki tłuszczowej od 1 000 do 6 000 zł.  

Zobacz także: 

Kliniki:

Szczecin, ul. Sowia 38
Mapa dojazdu »

Poznań, ul. Marcelińska 62 B lok. 19 (parter)
Mapa dojazdu »

Infolinia, recepcja tel. 511-500 600
godz. 9-20. 

Kontakt »

 


Czytaj dalej: Opieka, efekty


Dr Osadowska Klinika Instagram Fanpage Dr Osadowska Klinika kanał YouTube Dr Osadowska Klinika Fanpage