Chirurg plastyczny, oferta współpracy

dr Ilona Osadowska · 750 · 2017-12-16 (akt.)

Oferta współpracy dla chirurga plastycznego. Krótki film o klinice

Chirurg plastyczny

Klinika Szczecin

Co tydzień odsyłamy kilku do kilkunastu pacjentów zainteresowanych korekcją nosa, uszu, plastyką brzucha, klasycznym liftingiem twarzy oraz oczywiście powiększeniem piersi implantami. Wśród nich duży udział pacjentów z zagranicy. 

Chcielibyśmy nawiązać długoterminową współpracę ze specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej lub lekarzem kończącym rezydenturę. Oferta dotyczy najpopularniejszych procedur, ale może też być kształtowana przez lekarza zgodnie z jego zainteresowaniami.

Preferowany system pracy: sesyjny, 3-5 dni w miesiącu.

Kwalifikacje do zabiegów zarówno własne jak i przez współpracujących lekarzy. Zabiegi w nowej klinice w Szczecinie. Do dyspozycji:

  • pełnoprofilowy blok operacyjny z odpowiednim wyposażeniem,
  • bardzo dobry zespół anestezjologiczny,
  • zespół doświadczonych chirurgów, mogących poprowadzić przygotowanie oraz nadzór pooperacyjny,
  • bardzo dobry zespół pielęgniarek zabiegowych,
  • doświadczona kadra konsultantów medycznych oraz recepcji,
  • dopracowane, dobre standardy obsługi pacjentów z zagranicy. 

Obecnie nasza klinika specjalizuje się w leczeniu metodami minimalnie inwazyjnymi, umożliwiającymi stosunkowo szybki powrót do pracy. Istnieje jednak duże zapotrzebowanie na bardziej zaawansowane leczenie z zakresu podstawowych zabiegów chirurgii plastycznej.

 

Koleżanki i kolegów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z dr Iloną Osadowską. Szczegóły kontaktu przekaże personel recepcji. Prosimy o SMS na nr 511-500 600 o treści "Lekarz zainteresowany współpracą" lub mail na praca@dr-osadowska.pl.

Oferta aktualna jest przez cały czas.