Efekty RESTYLANE - pytania i odpowiedzi.

dr Ilona Osadowska · 17 · 2006-03-01
Efekty zabiegów RESTYLANE w pytaniach i odpowiedziach.
Ile czasu utrzymują się efekty zabiegu RESTYLANE?
Długość okresu w którym utrzymują się efekty zabiegu RESTYLANE zależy od wielu indywidualnych czynników, takich jak m.in. struktura skóry, styl życia, wiek, wymaganego przez pacjenta stopnia korekcji oraz techniki zastosowanej przez lekarza. Doświadczenie wskazuje, że zabieg uzupełniający przedłuża efekty pierwszego, podstawowego zabiegu. Większość osób decyduje się na nowy zabieg w ciągu roku po zabiegu korekcji zmarszczek lub bruzd, oraz w ciągu 10-18 miesięcy po zabiegu powiększenia ust.

Czy RESTYLANE tężeje w czasie chłodów? Co dzieje się na słońcu?
Nie powinno się wystawiać obszarów poddanych zabiegowi na intensywne ciepło (solarium, opalanie światłem słonecznym), ani też na mrozy w ciągu pierwszych dni po zabiegu.Pozwala to na uniknięcie ryzyka zapaleń, ponieważ obszar poddany zabiegowi został jednak naruszony. Po tym okresie RESTYLANE integruje się z organizmem i dostosowuje do normalnej temperatury ciała.

Jak wyglądac będzie skóra bez ponownego wykonania zabiegu
Korekcja będzie stopniowo zanikać, aż skóra będzie wyglądac tak jak przed zabiegiem. Ponowne wykonanie zabiegu pomoże utrzymać efekt pierwszej wykonanej korekty.

Chcę zadać pytanie ...

Dr Osadowska Klinika Instagram Fanpage Dr Osadowska Klinika kanał YouTube Dr Osadowska Klinika Fanpage