↓ Kliknij aby czytać dalej ↓

Liposukcja bioder przed po zabiegu

Dr Osadowska Clinic · 671 · 2019-03-17 (akt.)

 

Liposukcja bioder, zdjęcia efekty przed i po zabiegu - 2,5 miesiąca. Lipolife, Dr Ilona Osadowska

Na zdjęciu nowa sylwetka Agnieszki w 2,5 miesiąca po zabiegu. 

Agnieszka prosiła o zwężenie talii, która w jej opinii była niesatysfakcjonująca. Celem zabiegu było więc odtworzenie klasycznej sylwetki klepsydry. Przy okazji wyszczupliliśmy także uda oraz kolana od wewnętrznej strony.

Zabieg udał się dobrze, zrealizowaliśmy wszystkie planowane celem z ładnymi efektami. Mimo niewielkiego rozmiaru usunęliśmy sporo tkanki tłuszczowej, szczególnie z okolicy brzucha.

Gorzej układał się okres po zabiegu. Agnieszka jest wrażliwa na urazy, a po stłuczeniach zazwyczaj pojawiają się siniaki. Na drugi dzień wystąpił stosunkowo duży obrzęk oraz dużo większe niż zazwyczaj krwiaki, co było w znacznej mierze spowodowane nieplanowanymi, kilkugodzinnymi podróżami natychmiast po zabiegu.

Masaże - choć realizowane wg przewidzianego grafika, nie były jednak wykonywane fachowo. W związku z tym obrzęk pozabiegowy oraz nierówności skóry utrzymywały się znacznie dłużej niż zazwyczaj.

Obecnie, po 2,5 miesiąca wciąż w kilku miejscach występuje śladowy obrzęk, a w niektórych obszarach talii wyczuwalne są niewielkie zgrubienia.

Ponieważ skorygowaliśmy sposób wykonywania masażu limfatycznego, oczekujemy teraz szybkiego postępu. Spodziewamy się likwidacji resztek obrzęku oraz ukształtowania nowej, ładnej sylwetki w ciągu najbliższych tygodni, jeszcze przed wakacjami.

Podsumowanie
Pacjentka 37 lat, rozmiar 36 EUR, po jednej ciąży.
Liposukcja LipoLife na brzuch, talię, uda wewnętrzne oraz kolana.
Zabieg wykonała dr Ilona Osadowska. 

Zobacz zdjęcia w 1 dniu po zabiegu

Tu zdjęcia w 1. dniu po zabiegu

 

© 2018 Dr Osadowska Clinic

Dr Osadowska Klinika Instagram Fanpage Dr Osadowska Klinika kanał YouTube Dr Osadowska Klinika Fanpage