Praca dla lekarza specjalisty

Dr Ilona Osadowska · 760 · 2017-12-16 (akt.)


Ekspert medycyny estetycznej, zabiegowiec

Poznań, Szczecin, Warszawa

Nawiążemy współpracę z lekarzem ekspertem w zakresie medycyny estetycznej. Zakres usług dowolny - wszystkie zabiegi z oferty kliniki, wybrany zakres lub specyficzne terapie zgodnie z zainteresowaniami lekarza. Dowolny sposób ustalania grafika - stałe terminy lub system sesyjny. Udostępnimy wszystkie zasoby kliniki, fachowy zespół współpracowników oraz dostęp do najbardziej wartościowych szkoleń. Istnieje duże zainteresowanie ze strony pacjentów angielskojęzycznych. Do współpracy zapraszamy lekarzy z kraju oraz z zagranicy. Wszystkie zasady ustalane indywidualnie.

 

Chirurg, asystent

Poznań, Szczecin, Warszawa

Oferta dla młodego chirurga lub lekarza finalizującego specjalizację. Zadania obejmować bedą asystę przy zabiegach dr Ilony Osadowskiej, wykonywanie zabiegów własnych w zgodnie z opanowanymi umiejętnościami oraz stopnowe wdrażanie nowoczesnych metod zabiegowych, stosowanych w klinice. Kwalifikacje oraz nadzór nad pacjentami po operacjach. W ramach współpracy szkolenia w pełnym zakresie - wewnętrze oraz zewnętrzne.

 

Flebolog

Poznań, Szczecin

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z doświadczonym, wyspecjalizowanym chirurgiem, jak i z młodym lekarzem w trakcie specjalizacji. Współpraca może obejmować pełen zakres leczenia flebologicznego - konsultacje, diagnostyka USG Doppler kolor, skleropterapia, kwalifikacje oraz wykonywanie zabiegów endowaskularnych, kontrola pooperacyjna. W klinice stosujemy metody laserową oraz parą wodną. Oczekujemy minimum podstawowego doświadczenia w zakresie flebologii. Zapewniamy specjalistyczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne.

 

Dermatolog, specjalista

Poznań, Szczecin

Przyjmiemy do zespołu dermatologa z ugruntowanym doświadczeniem klinicznym i zainteresowaniami w zakresie estetyki. W ramach współpracy udostępniamy park sprzętowy kliniki oraz cykl zaawansowanych szkoleń. Prowadzi je dr Ilona Osadowska, międzynarodowy trener w zakresie liftingu nićmi Aptos oraz terapii Ellanse


Ginekolog, zabiegi estetyczne

Poznań, Szczecin

W związku ze sporym zainteresowaniem pacjentek, pragniemy rozwinąć ofertę w zakresie ginekologii dla kobiety dojrzałej. Chętnie nawiążemy współpracę z kolegami w Poznaniu, z wykorzystaniem naszego doświadczenia w prowadzeniu takiego zakresu w Szczecinie. Prowadzimy konsultacje i leczenie dla pacjentek krajowych oraz zagranicznych. Przeważają problemy związane z menopauzą oraz małe zabiegi z zakresu ginekologii, zarówno estetyczne jak i poprawiające komfort życia kobiety. Mając to na uwadze chcielibyśmy nawiązać współpracę ze specjalistą ginekologiem z kilkuletnim doświadczeniem klinicznym oraz dobrze funkcjonującą praktyką. Cenne będą własne doświadczenia w zabiegach estetycznych oraz ukierunkowanie na przeszkolenie i dalszy rozwój. Dostępne są specjalistyczne szkolenia wewnętrze, zewnętrzne oraz dostęp do wiedzy światowej. .

 

Ogólne warunki współpracy

Koleżanki i kolegów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z dr Iloną Osadowską. Szczegóły przekaże personel recepcji. Prosimy o SMS na nr 511-500 600 o treści "Lekarz zainteresowany współpracą" lub mail na praca@dr-osadowska.pl.

Oferta aktualna jest przez cały czas.