↓ Kliknij aby czytać dalej ↓

Wyszczupleć przez weekend!

dr Ilona Osadowska · 562 · 2022-02-25 (akt.)

Wyszczupleć przez weekend Dla zainteresowanych szybkim wyszczupleniem - Lipo Life (nowość!), Body Jet oraz SmartLipo. Minimalnie inwazyjne metody liposukcji do wyboru. Ostatnie wolne terminy w wakacje. Zapraszamy do konsultacji. Dla Pań z zagranicy oraz zamiejscowych wstępna opinia na podstawie zdjęć.


Czy można wyszczupleć przez weekend?

Tak! Stosując nowe metody zabiegowe możemy w piątek po południu poddać się zabiegowi i w poniedziałek ponownie pojawić się w pracy, już po zabiegu i szczuplejsza o rozmiar. Redukcja tkanki tłuszczowej widoczna jest od razu po zabiegu, a dzięki niewielkiej inwazyjności naszych metod wyłączenie ogranicza się do 1-2 dni, które spędzamy w domu. Ostateczny efekt ustabilizuje się w ciągu kilku tygodni. Organizm będzie wówczas eliminował kolejne komórki tłuszczowe, uszkodzone w czasie zabiegu. Objawia się to dalszym, stopniowym zmniejszaniem tkanki, które zakończy się redukcją w przybliżeniu o kolejny rozmiar. Przez dwa tygodnie po zabiegu widoczne będą siniaki lub krwiaki, które po tym okresie ustępują.

Po trzech tygodniach możemy już zaprezentować się z nową linią, podobnie jak pacjentka na zdjęciu poniżej:

Liposukcja brzucha zdjęcia efekty przed i po zabiegu Body Jet

Na zdjęciu: efekty Body Jet na brzuch, trzy tygodnie po zabiegu. (C) 2011-2012 dr Ilona Osadowska

 

Typowy problem - poduszki tłuszczowe

Kobieca tkanka tłuszczowa różni się męskiej nie tylko ilością, ale także sposobem budowy. Jest ona kilkukrotnie trudniejsza do zredukowania i zazwyczaj skupiona w lokalne poduszki tłuszczowe ciała. Stosując podstawowe metody wyszczuplające, jak fitness czy lekka dieta, często nie jesteśmy w stanie ich zlikwidować. Poduszki tłuszczowe u kobiet doskwierają najczęściej na brzuchu, w okolicy bioder, ud i kolan, a także powyżej - w okolicy talii, ramion i podbródka.

Nowe, minimalnie inwazyjne metody liposukcji

Wykonywane są w znieczuleniu miejscowym i wyróżniają się wysokim proffilem bezpieczeństwa. Najnowszą metodą w naszej gamie jest LipoLife - liposukcja laserowa z jednoczesnym odsysaniem usuwanej tkanki. Od wielu lat stosujemy także bardzo dobre metodę Body Jet oraz klasykę - Smart Lipo.


LipoLife

 

 

 

Nowość, którą wprowadziliśmy do Polski w sierpniu 2016 r. Innowacyjna metoda laserowa podczas której jednocześnie naświetlamy tkankę światłowodem radialnym oraz usuwamy zemugowane komórki tłuszczowe. LipoLife jest metodą niemal bezkrwawą - wyróżnia się minimalnym urazem dla pacjenta oraz niewielkimi dolegliwościami pozabiegowymi.  

Więcej o LipoLife »

SmartLipo

 

 

Klasyczna minimalnie inwazyjna metoda lipoplastyki, łącząca usuwanie tkanki tłuszczowej z silną rewitalizacją skóry. Zabieg wykonywany jest za pomocą cienkiego światłowodu o średnicy 0,3-0,6 milimetra, który wprowadzany jest w głąb tkanki tłuszczowej z mikronacięcia. Odsysanie niskociśnieniowe. Dobrą miarą skuteczności SmartLipo jest satysfakcja pacjentów po zabiegach. Dotychczas co czwarta z blisko tysiąca naszych pacjentek prosiła o wykonanie tego samego zabiegu na kolejny obszar. Najczęściej zamawiane obszary to brzuch, uda wewnętrzne oraz obszar nad kolanami.

Więcej o SmartLipo »
Body Jet

 

 

Body Jet jest dobrą, efektywną i sprawdzoną od wielu lat metodą liposukcji. Działanie jej polega na wypłukiwaniu komórek tłuszczowych przez strumień wody pod odpowiednim ciśnieniem. Zabieg o wysokiej skuteczności, jest jednocześnie bardzo delikatny dla innych tkanek organizmu.

Więcej o Body Jet »

Wszystkie nasze metody pozwalają osiągać efektowne wyniki z minimalnym urazem dla organizmu, w znieczuleniu miejscowym oraz  z czasem regeneracji rzędu 1-3 dni. 

W stosunku do liposukcji klasycznej, minimalnie inwazyjne metody oferują istotne atuty:

  • lepsze efekty zabiegu - możliwość uzyskania gładkiej powierzchni skóry i znacznie mniejsze ryzyko powstania nierówności, 
  • cofanie i obkurczanie skóry po zabiegu - umożliwia redukcję większej objętości tłuszczu bez tworzenia wiszącego fartucha skórnego, co potrzeby wycinania powłok skórnych,
  • bardzo ograniczone krwawienie, 
  • dużo mniejszy uraz i powrót do normalnej aktywności w ciągu 1-3 dni,
  • możliwość usunięcie równie dużej ilości tkanki tłuszczowej,
  • znacznie zmniejszone ryzyko powstania zatoru tłuszczowego.
  • nie ma potrzeby hospitalizacji

Zabiegi te są szczególnie atrakcyjne dla osób prowadzących aktywne życie zawodowe, pragnących uzyskać ładniejszą sylwetkę bez szkody dla pracy i bez opuszczania rodziny. Są także interesujące dla osób, które nie mogą ze względów medycznych lub nie chcą poddać się znieczuleniu ogólnemu.

W stosunku do klasycznej liposucji wszystkie nasze metody zdecydowanie ograniczają ryzyko powstania zatoru tłuszczowego oraz cechują się lepszą jakością skóry po zabiegu. Oznacza to mniej nierówności, gładszą powierzchnię oraz lepsze kurczenie skóry po zabiegu. 

 

Piersi powiększanie własnym tłuszczem

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Zaletą metod LipoLife oraz Body Jet jest dostarczanie wysokiej jakości komórek tłuszczowych gotowych do dalszej implantacji (lipofilling), np. do powiększenia piersi. Dzięki temu są to bardzo interesujące metody dla osób pragnących jednocześnie usunąć niechcianą tkankę tłuszczową i wykorzystać ją do trwałej poprawy linii innych obszarów ciała. Oprócz powiększenia piersi mogą to być np. usuwanie bruzd na twarzy, korekcja nierówności, blizn itp. Zabieg może być wykonany na kilka obszarów podczas jednej wizyty.

Więcej o powiększaniu piersi własnym tłuszczem »

Modelowanie pośladków tłuszczem

Przeszczepienie własnego tłuszczu jest najlepszą metodą uaktrakcyjnienia własnych pośladków. Najczęściej zaokrąglamy je, wypełniamy ewentualne wgłębienia oraz poprawiamy kształt, unikając ingerencji w dolną część pośladków. Podobnie jak w przypadku piersi, organizm wchłonie ok. 20-30% podanego tłuszczu, natomiast pozostała ilość będzie włączona w metabolizm oraz zostanie z nami na długo. Najczęściej zabieg ten wykonujemy razem z liposukcją talii i brzucha, uzyskując w ten sposób wcięcie w talii oraz odtworzenie atrakcyjnej figury klepsydry. Najważniejszym czynnikiem satysfakcji z zabiegu jest zapewnienie wystarczająco dużej ilość tkanki tłuszczowej, którą moglibyśmy przeszczepić. 

Więcej o modelowaniu bioder i pośladków własnym tłuszczem »

Kriolipoliza

Dla osób cierpliwych i z niewielkimi poduszkami tłuszczowymi możemy rozważyć metodę całkowicie nieinwazyjnego usuwanie tkanki tłuszczowej metodą wychładzania (kriolipolizy). Zachęca ona dużo niższą ceną (od 590 zł), wymaga jednak powtórzenia. Wydalenie tłuszczu następuje przez szlaki metaboliczne organizmu. Zabieg nie wymaga znieczulenia, nie jest urazowy i można go wykonać bez specjalnych przygotowań.

Więcej o kriolipolizie

Wybór na wiosnę 2022

Do dyspozycji mamy ostatnie miejsca na zabiegi przed wakacjami. Dla osób zamiejscowych oraz z zagranicy - wstępne omówienie i zaopiniowanie na podstawie nadesłanych zdjęć.

Do dyspozycji zabiegi LipoLife, Body Jet, SmartLipo. Wyboru najwłaściwszej metody dokonamy wspólnie podczas konsultacji, uwzględniając indywidualne cechy organizmu, oczekiwania oraz możliwości oferowane przez obie metody. Dla osób zainteresowanych wykonaniem zabiegu na wiele obszarów - ceny mogą być ustalane indywidualnie.

Kliniki:

Poznań, ul. Marcelińska 62B lok. 19 (parter)
Zobacz: mapa dojazdu

Szczecin, ul. Sowia 38
Zobacz: mapa dojazdu

Prosimy o KONTAKT, nasza konsultantka medyczna doradzi jak wykonać pierwsze kroki. 

Dr Osadowska Klinika Instagram Fanpage Dr Osadowska Klinika kanał YouTube Dr Osadowska Klinika Fanpage