↓ Kliknij aby czytać dalej ↓

Zabiegi dla modelki - warunki

dr Ilona Osadowska · 616 · 2019-03-21 (akt.)

W naszych klinikach regularnie odbywają się szkolenia dla lekarzy. Wykonujemy wówczas zabiegi dla modelek, które z tej okazji korzystają z atrakcyjnej wyceny. Mamy także ofertę dla Pań, które w zamian za udział w sesji zdjęciowej chciałyby skorzystać z rabatów. Sesje zdjęciowe oraz video realizujem w naszej klinice w Szczecinie.

\

Moje doświadczenia z medycyną estetyczną. Anna, zwiastun filmu.
Styczeń 2017

W naszych klinikach stale prowadzimy szkolenia dla lekarzy z udziałem modelek, które z tej okazji korzystają z atrakcyjnej wyceny. Mamy także ofertę dla Pań, które w zamian za udział w sesji zdjęciowej chciałyby skorzystać z rabatów.

Sesje zdjęciowe oraz video realizujem w naszej klinice oraz w studio w Szczecinie.

Szkolenia dla lekarzy

Prowadzą je zarówno dr Ilona Osadowska jak i nasi goście z zagranicy. Służą one doskonaleniu naszej kadry oraz szkoleniu lekarzy spoza kliniki. Szkolenia dotyczą wielu zagadnień medycyny estetycznej na poziomie średnim, zaawansowanym oraz eksperckim. 

W trakcie szkoleń lekarze wykonują zabiegi dla modelek. W zamian za udział w szkoleniu modelki korzystają z atrakcyjnej wyceny zabiegów. Zazwyczaj odpłatność nie przekracza 50 % normalnej ceny zabiegu.  

Zabiegi dla modelki pod kątem zdjęć i filmów

W Klinice wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia ilustrujące efekty wykonywanych zabiegów. Nagrywamy także filmy dokumentujące doświadczenia pacjentek oraz sposób wykonania zabiegu. Jest możliwość pozostania anonimową. Jeśli byłaby Pani zainteresowana współpracą, prosimy uprzejmie o zgłoszenie. 

>>> MODELKA DO ZDJĘĆ - AKTUALNIE DOSTĘPNE ZABIEGI

Jak się zgłaszamy i co dalej

Zainteresowane osoby prosimy o telefon lub zgłoszenie mailem. Wstępnie omówimy możliwości, ustalimy czy będziemy mogli pomóc oraz czy zabieg będzie mógł być objęty ofertą dla modelki. Jeśli temat mógłby być interesujący - poprosimy o przysłanie zdjęć oraz poinstruujemy jak je wykonać. Podamy szczegółowe informacje o procesie i zasady. Po zaakceptowaniu umówimy wstępną konsultację lekarską. Poniżej procedura w punktach:

  • Ocena dostępności - prosimy śledzić informacje na niniejszej stronie, czy dostępne są zabiegi dla modelki w zakresie, który Panią lub Pana interesuje,

  • Zgłoszenie - jeśli tak, i chciałaby Pani skorzystać - prosimy o zgłoszenie mailem, SMS lub telefonicznie w recepcji.
    Prosimy podać jakim zabiegiem jest Pani zainteresowana, czy jest Pani już naszą pacjentką, imię i nazwisko, wiek, miejscowość oraz kontakt telefoniczny.

  • Wstępna weryfikacja - jeśli będziemy mogli pomóc i jest lub będzie dostępna oferta dla modelki, odpowiemy z potwierdzeniem zgłoszenia. Najprawdopodobniej poprosimy wtedy o wykonanie zdjęć w celu weryfikacji zgłoszenia, oraz przesłanie ich nam mailem.

  • Wstępna konsultacja - każda modelka przechodzi normalny proces kwalifikacji do zabiegu, podczas którego wykluczamy przeciwwskazania i dobieramy upewniamy się ws. doboru terapii. W tym celu spotykamy się na konsultacji i omawiamy szczegóły.

  • Umówienie terminu - jeśli konsultacja przebiegnie pozytywnie, umawiamy termin zabiegu. Standardowo prosimy przy tym o wpłacenie zaliczki.

  • Zabieg - wykonuje dr Osadowska lub częściowo szkolący się lekarze pod okiem trenera. Pacjentka ma prowadzoną normalną dokumentację medyczną.

  • Kontrola leczenia - jak zawsze w przypadku naszych terapii, kontrola leczenia jest bezpłatne. 

 

\

Moja liposukcja LipoLife.
Małgorzata, zwiastun filmu.
Kwiecień 2017


Wszystkie wykonywane zabiegi są pełnowartościowe, prowadzona jest pełna dokumentacja medyczna, a pacjentki korzystają z normalnej opieki pozabiegowej. Z pacjentkami zagranicznymi prowadzimy konsultacje telefoniczne i mailowe.

Warunki dla modelki do zdjęć

Jeśli umawiamy się na wykorzystanie zdjęć, prosimy modelkę o wyrażenie pisemnej zgody na wykonanie oraz wykorzystanie zdjęć co celów własnych kliniki. W przypadku zdjęć intymnych tylko ujęcia bez twarzy.

Praktyczne rady

Z naszego doświadczenia wynika, że oferta jest interesująca dla osób, które nie czują się nadmiernie skrępowane obecnością kilku osób w gabinecie, chciałyby wykonać stosunkowo drogie zabiegi mniejszym kosztem, a przy tym mieć pewność dobrze wykonanej terapii.

Istotne jest, że nad jakością zabiegu wykonywanego podczas szkolenia czuwa dr Ilona Osadowska lub inny trener, który odpowiada za finalny dobry efekt zabiegu. Liczy się także bezpieczeństwo wynikające z normalnej opieki pozabiegowej.


Dr Osadowska Klinika Instagram Fanpage Dr Osadowska Klinika kanał YouTube Dr Osadowska Klinika Fanpage