Wybór nici Liftingujące Aptos. Nowość - nici nowej generacji z kwasem hialuronowym

Wybór nici Aptos

Dr Osadowska Clinic · 1201 · 2019-04-30 (akt.)
Aptos - lifting i rewitalizacja Wybór nici Kwalifikacja Zabieg Opieka Efekty Lekarze, kliniki Ceny Opinie Zdjęcia

Nowość! 3. Generacja
Nici Liftingujące z Kwasem Hialuronowym

Najnowsze nici z kwasem hialuronowym są już dostępne w naszej klinice.
Aptos Excellence Visage Ha
10 nici z haczykami o długości 15 cm, na kaniulach o tępym zakończeniu.
W ofercie od wiosny 2019 r.

Zaletą nowych nici jest szybsze gojenie, wyraźne nawilżenie skóry oraz mniejsze dolegliwości bezpośrednio po zabiegu, w okresie dwóch tygodni po implantacji. Wprowadznie nowego produktu poprzedzone zostało testowaniem nici, w których uczestniczyła dr Ilona Osadowska.


Gama klasycznych nici Aptos oraz ich zastosowania

Asortyment składa się z nici wchłanialnych w kilku gatunkach oraz różnych długościach, dostosowanych do cech anatomicznych różnych obszarów twarzy. Nici wyposażone są w mikrowypustki, w celu dobrego zakotwiczona w tkankach miękkich oraz uzyskania mocnego mechanicznego liftingu tkanek.

 

NICI DO UNOSZENIA BRWI

  • Aptos Blunt
    Nowe nici, przeznaczone do uniesienia brwi - silnego, długotrwałego i dającego naturalne efekty. Elastyczna i tępo zakończona kaniula pozwala bezpiecznie poprowadzić nici z minimalnym urazem tkanek. Jest to nowość 2018 roku, produkt na który czekaliśmy od dawna. 

NICI DO ODNOWY TWARZY I PODBRÓDKA

  • Aptos Visage Excellence - bardzo dobre nici, dające świetne efekty liftingu, a jednocześnie delikatne przy aplikacji. Wyposażone w mocne mikrowypustki na planie spirali. Nici w cienkich i tępych kaniulach minimalnie naruszających tkankę. Długość 15 cm. W opakowaniu 10 sztuk. Ze względu na niewielki uraz moga być szczególnie dobre dla osób, które muszą wyglądać dobrze w ciągu kilku dni po zabiegu. 

  • Aptos Needle - zestaw długich nici umożliwiający wykonywanie pod skórą pętli, co daje szczególnie silne i stabilne mocowanie. Wprowadzane pod skórę przez jeden punkt wkłucia. Bardzo dobre do silnego uniesienia policzków, żuchwy lub podciągnięcia podbródka. W opakowaniu 2 komplety nici o długości 50 cm każda. Dobre gdy chcemy podciągnąć dużą ilość skóry wiotkiej. Po zabiegu trzeba się liczyć z możliwością niedoskonałego wyglądu przez 1-2 tygodnie.  

  • Aptos Linea - podstawowy zestaw nici z mikrowypustkami, do liftingu twarzy, szyi, podbródka. Nici w kaniulach - prowadnicach. W opakowaniu 10 sztuk x 12 cm długości.

  • Aptos Spring - doskonałe nici z funkcjonalnością sprężyn, szczególnie dobre do unoszenia kącików ust (zmarszczki marionetki) z jednoczesnym uwypukleniem policzków. Do wyboru dwa rodzaje różniące się długością - 10 lub 7 cm.  Bardzo dobre jako uzupełnienie zabiegu z Aptos Visage Excellence.  Umożliwiają podniesienie tkanek miękkich, jednocześnie nie ograniczając skurczów mięśni mimicznych i nie naruszając ekspresji twarzy.

  • Aptos Nano Vitis - splot dwóch nici, do rewitalizacji skóry o dużej mimice, jak np. pod oczami oraz kurze łapki. Najczęściej stosowane jako uzupełnienie liftingu nićmi bardziej uniwersalnymi.

NICI DO KOREKCJI CIAŁA

  • Aptos Body - największy zestaw - 15 nici o długości 20 cm, z haczykami na planie spirali. Przeznaczone do unoszenia i rewitalizacji skóry wiotkiej ciała, jak np. brzucha, pośladków. W zestawie kaniule. Największy z dostepnych zestawów, łącznie 3 metry nici. Mogą być również stosowane do mocnej korekcji twarzy.  

NICI DO KOREKCJI BLIZN

  • Aptos Wire - do podcinania blizn, zarówno niewielkich twarzy, jak i dużych, np. pooperacyjnych brzucha. Dwa rodzaje nici. Pozwalają wyrównać powierzchnię skóry wciąganą przez zrosty z położoną głębiej tkanką.

 

Budowa i prowadzenie nici

Nici wyposażone są w zróżnicowane mikrowypustki, w celu dobrego zakotwiczona w tkankach miękkich oraz uzyskania mocnego mechanicznego liftingu tkanek. Wykonane z polikarolaktonu oraz kwasu polimklekowego, substancji silnie stymulujacych skórę do wytwarzania nowego kolagenu, ulegających przy tym powolnemu rozkładowi.

Do zakładania nici stosujemy igły, kaniule tępe wywołujące niewielki uraz, kaniule elastyczne do specjalnych zastosowań, oraz kaniule o zaostrzonych końcach.  


Czytaj dalej: Kwalifikacja